Personel

Jerzy Wacław Omiotek – Prezes

Technik ortopeda, Magister Wydziału Prawa UW, Starszy Cechu Rzemiosł Skórzanych im. Jana Kilińskiego w Warszawie. Prezes Zakładów Ortopedycznych im. Wacława Omiotka. Ponad 50 letnie  doświadczenie zawodowe. Odznaczony najwyższymi państwowymi honorami za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem zasługi.

 

 

Katarzyna Ralicka-Gałkiewicz – dyrektor

Magister Biomechaniki, Technik Ortopedyczny, Mistrz Obuwnik ortopedyczn

 

 

Jolanta Korzeniewska – kierownik biura

kierownik biura, od kilkunastu lat obsługuje pacjentów na najwyższym poziomie, doświadczenie w zawodzie gwarantuje fachową obsługę i poradę. Wszelkie sprawy dotyczące biurokracji i papierkologii w duecie z p. Katarzyną rozwiązują w ekspresowym tempie.

 

 

Krzysztof Jerzy Nowak – kierownik działu ortotyki

Fizjoterapeuta – ortotyk, absolwent Wydziału Rehabilitacji AWF Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Mistrz Obuwnik Ortopedyczny. Doświadczenie w zawodzie zdobywał na stażach w Holandii i Niemczech, uczestnik wielu kursów z zakresu fizjoterapii i technik ortopedycznych.

 

 

Artur Mickie – kierownik działu protez KKD

technik ortopedyczny, kilkunastoletnie doświadczenie w doborze i produkcji indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (protezy, ortezy, aparaty, wkładki). Uczestnik kursów w kraju.

 

 

Karol Korzeniewski – kierownik działu obuwia ortopedycznego

Starszy mistrz obuwnik ortopedyczny, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w doborze i produkcji indywidualnego obuwia ortopedycznego.

 

 

Leszek Łojewski

technik ortopedyczny, kilkunastoletnie doświadczenie w doborze i produkcji indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego (protezy, ortezy, aparaty, wkładki). Uczestnik kursów w kraju.

 

 

Paweł Gajda

Technik Ortopedyczny z kilkunastoletnim doświadczeniem, uczestnik kursów i szkoleń, specjalista w doborze ortez i gorsetów.

 

 

 

Adam Chodkiewicz

Mistrz Obuwnik, kilkunastoletnie doświadczenie w doborze i produkcji indywidualnego obuwia ortopedycznego.

 

 

 

Grzegorz Wierzeński

Technik Ortopedyczny, specjalista w zakresie doboru i wykonywania zaopatrzenia ortopedycznego w szczególności aparatów ortopedycznych dla dzieci z MPD . Kilkunastoletnie doświadczenie i kursy odbyte w kraju i za granicą.

 

 

Bogdan Sędek

Technik Ortopedyczny, specjalista w zakresie doboru i wykonywania zaopatrzenia ortopedycznego. Kilkunastoletnie doświadczenie i kursy odbyte w kraju i za granicą.

 

 

Bogdan Szcześniak

Mistrz Obuwnik, Kilkunastoletnie doświadczenie w doborze i produkcji indywidualnego obuwia ortopedycznego.

 

 

 

Tomasz Budek

Modelarz form obuwniczych z długoletnim doświadczeniem przy produkcji indywidualnego obuwia ortopedycznego